Drukarnia TAURUS zaliczana jest do ścisłej czołówki najnowocześniejszych firm poligraficznych w kraju. Pracujemy na pięcio, ośmio i dziesięcio kolorowych maszynach, zakupionych u dwóch wiodących producentów światowych - Komori oraz Heidelberg. O naszej renomie świadczy szereg nagród i wyróżnień, jakie dotychczas otrzymaliśmy. Drukujemy dla najbardziej wymagających klientów. Nie mamy żadnych kompleksów przed podobnymi zakładami w Unii Europejskiej.

kim jesteśmy

Drukarnia TAURUS zaliczana jest do ścisłej czołówki najnowocześniejszych firm poligraficznych w kraju. Pracujemy na pięcio, ośmio i dziesięcio kolorowych maszynach, zakupionych u dwóch wiodących producentów światowych – Komori oraz Heidelberg. O naszej renomie świadczy szereg nagród i wyróżnień, jakie dotychczas otrzymaliśmy. Drukujemy dla najbardziej wymagających klientów. Nie mamy żadnych kompleksów przed podobnymi zakładami w Unii Europejskiej.  
Jakie są źródła takiego sukcesu? Co sprawia, że klienci wybierają tę a nie inną drukarnię? Myślę, iż dzięki bardzo nowoczesnym maszynom i dobrej organizacji pracy jesteśmy w stanie zapewnić niskie ceny i bardzo krótkie terminy realizacji zleceń. To jednak nie wszystko. Bardziej może od pieniędzy liczy się lojalność wobec zleceniodawców. Staramy się, aby takie słowa jak jakość, terminowość, rzetelność nie były u nas pustymi sloganami. Jako silny, sprawdzony partner dajemy innym po prostu poczucie bezpieczeństwa.