Drukarnia TAURUS zaliczana jest do ścisłej czołówki najnowocześniejszych firm poligraficznych w kraju. Pracujemy na pięcio, ośmio i dziesięcio kolorowych maszynach, zakupionych u dwóch wiodących producentów światowych - Komori oraz Heidelberg. O naszej renomie świadczy szereg nagród i wyróżnień, jakie dotychczas otrzymaliśmy. Drukujemy dla najbardziej wymagających klientów. Nie mamy żadnych kompleksów przed podobnymi zakładami w Unii Europejskiej.

wysyłka

Dostawa gotowych produktów.

Poniżej pobierz rozdzielnik dostaw – plik *.xls

Klikając w poniższą ikonkę pobierz szablon do przygotowania bazy prenumeratorskiej – plik *.xls

 • - Oferujemy pełną obsługę klientów w zakresie wysyłek z wykorzystaniem transportu własnego i we współpracy z firmami kurierskimi. Oczywiście można odebrać gotowy produkt osobiście. Jest to możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach dogodnych dla klienta. Drukarnia pracuje całą dobę. Dysponujemy wózkiem widłowym więc samochód nie musi mieć windy. Proszę pamiętać o wyborze rodzaju dostawy w formularzu zamówienia i rozdzielniku.
  Poniżej adres naszej drukarni:
  Zakłady Graficzne TAURUS
  Kazimierów, ul. Zastawie 12
  05-074 Halinów
  woj. mazowieckie
  Dla ułatwienia proszę kliknąć odnośnik do mapy Google MAPKA

 • - Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zrealizować dostawy w trzy miejsca na terenie Warszawy GRATIS.
 • - Realizujemy wysyłki  prenumeratorskie zgodnie z wytycznymi klienta w oparciu o umowy drukarni i klienta. Jeśli klient nie ma podpisanej umowy z Pocztą Polską (cennik) lub Inpostem (cennik) to mamy możliwość organizacji i wysyłki prenumeraty na naszą umowę z pocztą. Wówczas oczekujemy przesłania rozdzielnika i bazy prenumeratorskiej. My przygotujemy wysyłkę, zafoliujemy, przykleimy etykiety i zawieziemy na pocztę. Proszę pamiętać, że w tym przypadku zostanie naliczony podatek VAT 23% do cennika pocztowego.

Wysyłki

czynne od godz. 7:00 do 15:00

e.rawska@drukarniataurus.com.pl

(22) 783 6000 w.101